KOLORYZACJA

Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg Salon Fryzjerski Eiffel

Chcesz wyglądać wyjątkowo, posiadać zdrowe włosy i cieszyć się ze swojego wymarzonego koloru przez bardzo długi czas – przyjdź do nas będziemy gwarantem Twojego uśmiechu i zadowolenia. Zaskocz wszystkich nowym kolorem włosów! Odpowiednio dobrana koloryzacja to podstawa fantastycznego koloru, intensywnego przez wiele tygodni. Zapraszamy wszystkich chętnych na zabiegi koloryzacyjne. Ceny już od 60 zł za pełną koloryzację*.

Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg Świat kolorów promocja na koloryzacje najlepsze farby

Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg Świat kolorów promocja na koloryzacje najlepsze farby

Nasz salon używa jednych z najlepszych farb dostępnych na rynku. Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg odbywa się wg najnowszych trendów.

Jedną z marek farb, którą u nas spotkasz to:

ALFAPARF MILANO nieustannie poszukuje nowych technik i innowacyjnych produktów, które umożliwią wyrażenie kreatywności każdego profesjonalnego fryzjera.
Współpraca z najważniejszymi i najbardziej znanymi stylistami i fryzjerami świata umożliwia nam osiągnięcie najwyższego poziomu jakości i innowacyjności.
Od wielu lat produkty i usługi ALFAPARF MILANO są tworzone przez stylistów dla stylistów i artystów koloru i oddawane na wyłączność najlepszych salonów.

Profesjonalne produkty do koloryzacji ALFAPARF MILANO stanowią idealne wsparcie usług koloryzacji wykonywanych przez najlepszych fryzjerów i kolorystów. Wybór odcieni i refleksów jest niemal nieskończony.
Usługa koloryzacji mająca na celu całkowitą zmianę wizerunku, ale również subtelne refleksy, rozjaśnione pasemka lub pokrycie siwych włosów, są trudnymi procesami i wymagają współpracy eksperta.
Wyłącznie wybrane i autoryzowane salony stosują produkty ALFAPARF MILANO do koloryzacji i zmiany formy.
Odwiedź fryzjera ALFAPARF MILANO, który poradzi Ci, jak najlepiej podkreślić lub zmienić Twój wizerunek.

ALFAPARF MILANO,

Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg Salon Fryzjerski Eiffel

Farbowanie koloryzacja Tarnobrzeg Salon Fryzjerski Eiffel

Nigdy wcześniej nieosiągalny rezultat profesjonalnej koloryzacji: perfekcyjny kolor i idealne włosy.

Pamiętaj, że istnieje istotna różnica między koloryzacją w domu, a u profesjonalisty…

ZNAJDZIESZ NAS NA FB

Jak nas znaleźć MAPA

*cenę koloryzacji wyliczamy na podstawie długości i ilości włosów jak i wyboru typu koloryzacji. Prosta koloryzacja na krótkich włosach już od 60 zł.

Share Button
H&H Color Lab